Професійний посів сільськогосподарських культур в Україні

Вартість послуги: за домовленістю

 

Посівний сезон вже відкрито, не зволікайте! Замовляйте послугу - посів сільськогосподарських культур в Україні.

Саме такі послуги пропонує підприємство ТОВ ВКП "Авантаж". Ми займаємося точним посівом сільськогосподарських культур: зернових, кукурудзи, кормового і цукрового буряків.

Сучасний автопарк дозволяє виконувати роботи швидко та якісно. Ми маємо в своєму розпорядженні цілий ряд сучасних сівалок призначених для висіву того чи іншого виду насіння.

Зернова сівалка Great Plains з високою швидкістю посіву. Вона надає можливість легко регулювати норми і густоту посіву. Крім того, за допомогою даної моделі під час посіву можна вносити мінеральні добрива.

Сівалка Jоhn Deere оптимально підлаштовується під рельєф ґрунту для підтримки стабільної глибини загортання насіння при роботі на нерівних ділянках. Тим самим забезпечується рівномірний посів по всій площі поля.

Сівалка для цукрових буряків Kverneland MONOPILL SNT максимально дбайливо висіває насіння. Пошкодження практично відсутні, що автоматично підвищує врожайність рослин у майбутньому.

Кукурудзяна сівалка Веста 8 може одночасно здійснювати посів і внесення мінерального добрива. Норма висіву становить від 2 до 43 шт.

Вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку. Поговорити з фахівцем ви можете за телефонами: +38 067 679-33-13, +38 044 30-0-28, +38 044 31-7-35, +38 067-380-88-12, +38 097-219-27-74

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Послуги з обробки землі, посіву зернових, збирання врожаю в Україні від компанії Авантаж
(основний офіс)

30600, Україна, Хмельницька, Теофіполь, Шевченка, будинок 67
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги